SosyalistForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SosyalistForum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ÇOK YAŞA SEN AMCA :)

YazarMesaj
bercheste
Moderator
Moderator
bercheste

Başarı Puanı :
ÇOK YAŞA SEN AMCA :) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100ÇOK YAŞA SEN AMCA :) Right_bar_bleue

Rep :
ÇOK YAŞA SEN AMCA :) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100ÇOK YAŞA SEN AMCA :) Right_bar_bleue

ÇOK YAŞA SEN AMCA :) Empty
MesajKonu: ÇOK YAŞA SEN AMCA :)   ÇOK YAŞA SEN AMCA :) Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 7:04 am

Anayasa Mahkemesi AKP'ye kapatma cezası vermiş, Tayyip Erdoğan'ı da siyasi yasaklı ilan etmiş.Erdoğan'ın milletvekilliği düşünce tabii ki başbakanlığı da düşmüş. Ertesi gün yaşlı bir adam Erdoğan'ın Keçiören'deki evinin önüne gitmiş.Eski Başbakan olduğu için kapıda korumalar yine bekliyor.Adam "Başbakan'ı göreceğim" demiş.Korumalar "Amca artık Tayyip Bey Başbakan değil" demişler.Adam gitmiş. Ertesi gün yine gelmiş.Yine aynı soruyu sormuş.Korumalar da "Tayyip Bey artık Başbakan değil" demişler.Bir sonraki gün adam yine kapıda.Yine aynı konuşmalar olmuş.5'inci gün adam yine gelince korumalardan biri dayanamamış ve "Amca senin aklın yok galiba.Kaç gündür söylüyoruz, Tayyip Bey Başbakan değil artık.Niye laf anlamıyorsun?" diye çıkışmış. Yaşlı adam gülerek cevaplamış: "Evladım onu biliyorum, her gün duymak çok hoşuma gidiyor da ondan soruyorum."

oley

ÇOK YAŞA SEN AMCA :)
1 sayfadaki 1 sayfası